Život je jako voda,rychle vám uteče mezi prsty a nic po něm nezůstane,jen vzpomínka.

Zase o rok starší

25. ledna 2009 v 8:00 | Black Angel |  jak čas plyne
Ani by mě nenapadlo ,jak ten čas rychle letí .Ještě mám v živé paměti ,tu jednu událost ze školky .Při níž jsem se zamilovala do své kámošky a chtěly jsme se zabít spolu ,aby sme měli novou šanci v jiném světě .Ale ona nepřišla !!
Potom si ještě pamatuju ,jak jsem chtěla ,aby si mě nekdo všiml ,chodila jsem za holka ,aby se se mnou kamarádily .Ale oni mě akorát odháněli .Trvalo mi to aspoň 3 roky než jsem pochopila ,že jsem nežádaná .Nikdo nechtěl se mnou mít něco společného !!
A teď když jsem se začala oblékat podle svojí nálady ,tak si mě lidi a děcka všímají .Ale mě to vadí !!Teď !!Už jsem si zvykla že si mě nikdo nevšímá ,a byla jsem za to štastná .
Nepočítám to ,že mě od 1 třídy doteď někdo šikanuje .Na to jsem si už zvykla .Něco jako typu :lepidlo na židly ,blbé poznámky ,otravování na záchodě ,divné pohledy ,jen co vkročím na chodbu a ... Sice nevím ,koho to může pořád bavit ,ale co nadělám
Jo a když už jsem zakroužila nad školou ,tak známky nemám zrovna dobré ,pár základních jedniček a pár dvojek a pak 3 z češtiny ,matiky ,ajny ,přírodopisu ,dějepisu a asi z ještě něčeho .Nejhorší známku mám z Chemie ,mám z ní 4 .

Jak jsem už psala o proměně ,podle mě dopadla dobře ,mám ráda černou ,červenou a bílou barvu ,takže je to teď prima .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog

Jooooo
Ujde
Nic moc
Nééé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=102806