Život je jako voda,rychle vám uteče mezi prsty a nic po něm nezůstane,jen vzpomínka.

Červenec 2009

Prázdnoooooooooo

23. července 2009 v 15:58 | Black Angel
Cítím se tak hrozně !!!!!!!!!!!!!!!!!!Nic se mi nechce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Televize je otrava!!!!!Jíst je otrava !!!!!!!!!!!Myslet je otrava !!!!!!!!!!Jsem úplně nanic !!!!!!!!!!!!Připadám si jak prázdná schránka !!!!!!!!!Měla bych být smutná ,veselá podrážděná a kdo ví co všechno !!!!!!!!!!Ale mě se nic nechce !!!!!!!!Je divné nic necítit !!!!!!!!!!!!!!Nic !!!!!Ani hlad ,a takový ty pytomosti kolem citůůůůůůůůůůůůůůů !!!!!!!!!!!!!!!!!!§Taková otrava !!!!!!Ani nevím proč sedím tady a píšu to když nevím proč !!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama to nevím !!!!!!!!!!!!!tO JE TAK HROZNÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!! Ruc mám tak těžké a někdy se mi pletou písmenka !!!!!!Měla bych být smutná ,že mi chybí Angel ,ale nevím to když to necítím !!!!!!!!!!!!!§§§§§Nekonečná prázdnotaaa světa !!!!!!!!Nevím proč se tak najednou cítím !!!!Ani mě nebaví poslouchat pořád dokola tu písničku :Silnější než já !!!!!!!!!!!!§
Nevím co bych měla dělat ,jestli si mám lehnout ,dál tady čučet do monitoru nebo cooooooooooo !!!!!!!!!!!!!

Zatím sbohem

Supr videoklip nenalezen

14. července 2009 v 12:37 | Black Angel |  jak čas plyne
Už nejmíň půl hidiny hledám na netu svůj favourite videoklip ,kvůli tomu podělanému youtube ho nemůžu nikde najít ,protože to všichni mají z youtube a ten všechna officialní videa skupin zrušil !!

A ten videoklip je days will never be the same od sushine

Bod Mrazu

10. července 2009 v 11:48 | Black Angel |  jak čas plyne
Když řeknu ,že jsem na bodu mrazu ,tak to znamená že mi to nemyslí ,to je když člověk na nic nemyslí ,nic nechce ,nic nepotřebuje ,nejde mu myslet .A jediné co zvládne je hloupě koukat a divit se co tu dělám !?!? Ale neumět odpověd ani se zeptat !!

Ano ,tohle se mi stává asi tak 1 až 2 krát týdně .

Nevím co mám dělat ,aby se to nedělo

Někdy se cítím ...

9. července 2009 v 16:09 | Black Angel |  jak čas plyne
Někdy se cítím ,že bych chtěla všechno hodit za hlavu ,nebát se že mě bude někdo napomínat .
Nechat všechno ležet a jen přemýšlet.Chtěla bych zkusit jaké by to bylo kdybych byla někdo jiný ,měla bych se dobře měla přátelé a tak .Ale čím jsem starší ,tím víc vím ,že se nikdy nic takového nestane ,kdybych aspoň na den mohla být kým chci být .

Ošuntělé volné kalhoty ,zmačkané volné triko ,neladící boty ,špinavý účes a nemuset nic dělat ,to je můj sen ,pozorovat lidi ,jak moc lpí na svém zevnějšku ,tohle jsem vždycky nesnášela !!Malovat se ,umývat ,strávit půl života před zrcadlem a vahazovat za pitomé krémíčky hromady pěnez !!To jsem nikdy nepochopla a asi nikdy nepochopím !!


neopětovaná nevyslovená láska

9. července 2009 v 15:53 | Black Angel |  jak čas plyne
Už když jsem ji poprvé potkala jsem věděla že ona je ta pravá.Vím ,je to divné ,ale já to už tehdy cítila !!Potkala jsem ji ve školce ,hrozně jsem se do ní zamilovala ,ale tehdy mi to přišlo divné .Běhala jsem kolem ní jako její ochočený pejsek a co dělala ona to jsem dělala já .Byla tak krásná .Achhhhhhhh ale já na ni nikdy neměla :-( .
Jednou jsme se rozhodly že se vezmeme ,bylo to tak před podzimem ,já jsem měla být jako kluk a ona nevěsta ,pěkně se oblékla a já taky a protože jsme měla být ženich a tak jsem si ostříhala vlasy na krátko .Ale rodičům jsem nikdy neřekla ten důvod ,Bylo to tajemnství .pssssssssss

A už ani nevím jestli se to další stalo před a nebo až po ostříhání vlasů .Rozhodly jsme se ,že si uděláme křídlaa že skočíme z té vysokánské zídky a zabijeme se z lásky k sobě ,příjdeme buď do nebe a nebo že se narodíme znovu a budeme mít novou šanci ,aby jsme se mohly vzít.

http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=102806