Život je jako voda,rychle vám uteče mezi prsty a nic po něm nezůstane,jen vzpomínka.

3 část-bunkr

9. července 2010 v 9:56 | Black Angel
Dojely jsme na svých gumových lodkách až na to místo, tam kde bylo to opevnění, tam kam jsem nechtěl vztoupit, protože jsem tam už byl, už předtím , ale s někým jiným, ale teď tam du znova a nemohu jim to říct.
Vystoupily jsme na vrchol a vztoupily jsme do velké kamené místnosti.Budova byly kulatá a podél obvodových zdí vedly sprchy,nešly.První místnost byla prázdná, ale v druhé bylo to, čeho jsem se tak bál !!
Byla tam ta dívka, a to byl ten důvod  tam nejít. Kdoví jestli byla mrtvá, byla v něčem velkém a průhledném, byla jak ve vytrýně. Byl tam velký stůl, a pak tak bylo zábradlí a za tím zíbradlím byla hluboká propast.
Vím, co se stane, kdyby se tam chtěli zpustit.

A pak se to zvrtlo, Jeez přidělal Mickley něco na ucho a jak si to Jeez všiml, odtrhl to a Mickley vytáhl zbraň. Vykřikl na mě, že mu mám říct pravdu, že to tu znám, vykřikl : ,,tahal si nás za nos, chtěl si Jeeze zabít, co ?? Stejně jako tuhle dívku, plynem, že ??''
Já:,,Nemůžu ti nic říct !! ''
On:,,Ale jo, já to z tebe dostanu, všiml sem si, jak ses divně choval když jsme tě našly, měl si u sebe divné prášky, co ??''
Já:,,Prosím nedávej mi je !!''
On:,,proč by ne ??''

Po chvíli:nevím co se stalo, poté co jsem spolk prášek, ale probral jsem se a pak jsem ucítil úder a pak už nic.

.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog

Jooooo
Ujde
Nic moc
Nééé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=102806