Život je jako voda,rychle vám uteče mezi prsty a nic po něm nezůstane,jen vzpomínka.

Sen-Dinah's Dream

9. července 2010 v 9:54 | Black Angel |  jak čas plyne
Byla jsem malý kluk.:
Vplížil jsem se do kanceláře a vyhlédl jsem si comp a tajně jsem stáhl data a udělal si šifrované poznámky a jako miška zmizel.Dělal jsem to delší dobu,krást soukromá data,bylo mi 10.
dospělý:
Dělám u policie a vyšetřuju to.Našli moje poznámky.Jak si prohlížel ty poznámky narazil na tabulku a říkal že je špatně,že to neni pravidelný tvar.Já jsem řekl,že třeba,ta tabulka pravidelný tvar nemohla mít.A co je to na boku za čísla ??
Když jsem šel z práce domů,prohlížel jsem 2 mince co jsem měl v kapse a všiml jsem si,že na

jedné chybí jedna malá čárka na listu,to jsem šel domů.V domě je taková velká průhledná pokladna,ten chlap,co ho nikdo jiný než já nevidím mi řekl.Dej tam peníze.Ale já mu řekl,že mám málo a neudělal jsem to.Nevyvezly kontejner za to,před chvilkou projeli.
Jsem doma:
Pozdravím rodiče,zajdu do svého pokoje a schovám se do skříně.
Vzpomínka:
Byl jsem malý,měl jsem dvojče a malého brášku.Přišla domů matka ožralá,zrovna když jsem se hádal s dvojčetem o místo na patrovce.A pak si už jen pamatuju,že jsem se snažil zavřít dveře,matka mě chce zabít,všude je krev a já mám strach že mě chytí.Pustím kliku a začnu utíkat ulicemi pryč a za sebou slyším jen šílený řeva já stále utíkám.
Proberu se a zjistím,že jsem s detektivem v restauraci.Nevím,jak jsem se tam dostal!!Čísník mi něco podával,pak někdo něco řekl(mohlo by mě to prozradit),leknu se a hned jsem schovaný za rohem.Zavolají na mě:strašpitle,vrať se.Omluvím se,něco sním a pak dámy odejdou a já navrhnu místo džusu vodku.Šef mě vezme za slovo ale místo vodky objedná slivovici.Každý si dal dvě štamprle,šéf mi spraví šálu a jdeme do hotelu,podpírám šéfa,nejsem opitý.Naházely věci na jednu hromadu a já to hezky poskládal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://s7.bitefight.cz/c.php?uid=102806